LED9.5A190827 - 9.5W Led A19 27K Dim 800LM 80cri
Keystone
Catalog Number
LED9.5A190827
Manufacturer
Keystone
Manufacturer's Part Number
KT-LED9.5A19-O-827
Description
9.5W Led A19 27K Dim 800LM 80cri
A19 Omni-Directional Bulb, 60W Equivalent, E26 Medium Base, 2700K, 80 Cri
Slang Terms
Suggest a New Term
Categories
Enhanced Commodity Codes - Lighting Mark as Incorrect
Suggest a New Category
Classification
Led A-Line Shape Lamps
UNSPSC
N/A
UPC/EAN/GTIN
843654126418 / 0843654126418 / 00843654126418
Weight per unit
0.0028 (lbs/each)
Stock Availability
Local Store
Find nearby stock
Attachments
LED9.5A190827 - Specification Sheet
Images
LED9.5A190827 - Small Image
LED9.5A190827 - Large Image
Suggest Substitute Item
  Edit Mode: Please login to suggest improvements for this item. Close
These alternate items can be purchased instead of LED9.5A190827.
Jump To:
Similar Items
Similar items are close alternatives to LED9.5A190827, though they may not be 100% alike.
A19 Led Lamp, 120 ° Beam Angle, 80, 2700 K, 800 LM Brightness (Lumens), 10 W, 12...