LED9.5A190830G2 - 9.5W Led A19 30K Dim 800LM 80cri
Keystone
Catalog Number
LED9.5A190830G2
Manufacturer
Keystone
Manufacturer's Part Number
KT-LED9.5A19-O-830 /G2
Description
9.5W Led A19 30K Dim 800LM 80cri
A19 Omni-Directional Bulb, 60W Equivalent, E26 Medium Base, 3000K, 80 Cri
Slang Terms
Suggest a New Term
Categories
Enhanced Commodity Codes - Lighting Mark as Incorrect
Suggest a New Category
Classification
Led A-Line Shape Lamps
UNSPSC
N/A
UPC/EAN/GTIN
843654130187 / 0843654130187 / 00843654130187
Weight per unit
0.122 (lbs/each)
Stock Availability
Local Store
Find nearby stock
Images
Large Image - Large Image
Small Image - Small Image
LED9.5A190830G2 - Small Image
LED9.5A190830G2 - Large Image
Attachments
LED9.5A190830G2 - Specification Sheet
Suggest Substitute Item
  Edit Mode: Please login to suggest improvements for this item. Close
Total availability: 4,792
Location search:
These alternate items can be purchased instead of LED9.5A190830G2.
Jump To:
Similar Items
Similar items are close alternatives to LED9.5A190830G2, though they may not be 100% alike.
A19 Led Lamp, 120 ° Beam Angle, 80, 3000 K, 800 LM Brightness (Lumens), 10 W, 12...